logo portal msp zlote fb500px

Jedyne takie miejsce dla MŚP w polskim internecie!

Wyszukaj

poniedziałek, 01 kwiecień 2024 10:01

Zmotywowani mieszkańcy kandydują do Rady - Chcą zmian!

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

432101792 122127768206187896 2733290405785984366 n

 

Mieszkańcy chcą zmian i głośno o tym mówią. W tych wyborach samorządowych do Rady Gminy kandydują przedsiębiorczy, zaangażowani, z dużą ekspercką wiedzą w różnych dziedzinach - kandydaci z KWW - SUCHY LAS GMINA W TWOICH RĘKACH.

Gmina w Twoich rękach, czyli kilka słów nt. Komitetu Wyborczego Gminy Suchy Las

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Jest to ważne wydarzenie dla każdej lokalnej społeczności, ponieważ dzięki niemu mamy realny wpływ na kształtowanie naszego otoczenia i życia społecznego.

Wybór odpowiednich przedstawicieli ma ogromne znaczenie dla przyszłości gminy. Dlatego warto zastanowić się dokładnie, kogo chcemy widzieć na stanowiskach decyzyjnych. W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć Wam jeden z komitetów wyborczych, który jest gotowy, by zarządzać gminą Suchy Las.

KWW SUCHY LAS Gmina w Twoich Rękach składa się z niezależnych i apolitycznych przedsiębiorców, społeczników i mieszkańców gminy Suchy Las. Celem komitetu jest wspólne budowanie lepszej przyszłości. Przedstawiciele stawiają na dialog i słuchają głosu mieszkańców, ponieważ chcą skutecznie działać w ich imieniu.

Program wyborczy ww.komitetu opiera się na kilku kluczowych postulatach, które przedstawimy Wam poniżej.

 • Zwiększenie ilości przestrzeni rekreacyjnych i sportowych dla mieszkańców i dzieci.
 • Wydzielenie osobnych terenów dla mieszkańców i przedsiębiorców poprzez tworzenie parków technologicznych.
 • Zwiększenie dostępu do opieki medycznej dla seniorów poprzez działania na rzecz rozwoju infrastruktury medycznej we wszystkich miejscowościach gminy Suchy Las.
 • Restrukturyzacja ulicy Obornickiej.
 • Zwiększenie wpływów do budżetu gminy o 50.000.000 PLN.
 • Uszczelnienie wydatków z budżetu gminy.
 • Wsparcie w rozwoju szkół i przedszkoli w gminie Suchy Las.
 • Zwiększenie bezpieczeństwa dzieci poprzez zwiększenie patroli policji i straży gminnej w czasie powrotu dzieci ze szkół do domów, poprawa oznakowania dróg, zadbanie o oznakowanie odblaskowe dla dzieci.
 • Uruchomienie bezpiecznego gminnego autobusu szkolnego dla dzieci.
 • Aktywizacja Seniorów w Centrum Kultury w Suchym Lesie oraz domach osiedlowych poprzez różnorodne zajęcia dla nich.
 • Zadbanie o estetyczne i zadbane ulice na terenie gminy Suchy Las.
 • Zainicjowanie prac nad projektem Ogólnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego w gminie i wdrożenie go we współpracy z mieszkańcami (konsultacje obywatelskie).
 • Budowa klastra energetycznego.

 

Członkowie KWW SUCHY LAS Gmina w Twoich rękach to ludzie z różnymi doświadczeniami i historiami, ale łączy ich jedno–miłość do gminy Suchy Las i chęć jej rozwoju. Przedstawiciele są przekonani, że współpraca i komunikacja są kluczem do sukcesu, dlatego też postanowili grać do jednej bramki.

 

Zapoznajcie się z sylwetkami kandydatów, którzy chcą zmienić gminę Suchy Las na lepsze.

 

Mirosław Maciejewski

Mirosław Maciejewski to absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkoły praw Człowieka-studiów podyplomowych Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Od 2006 roku prowadzi własną kancelarię prawną. Uważa, że podstawą działań są empatia i komunikacja. Jego głównym celem jest budowanie silnej społeczności poprzez zrozumienie potrzeb i problemów każdego mieszkańca oraz wspólne szukanie rozwiązań, które będą korzystne dla wszystkich.

 

Tomasz Muszyński

Przez 15 lat pracował w policji i patrolował ulice Suchego Lasu. Obecnie jest doradcą serwisu samochodowego. Tomasz Muszyński jest przekonany, że kluczem do skutecznego zarządzania gminą jest otwarty dialog z mieszkańcami oraz aktywne słuchanie. Jego celem jest stworzenie przestrzeni, w której mieszkańcy mogą swobodnie wyrażać swoje opinie, zgłaszać sugestie i uczestniczyć w procesie podejmowania decyzji dotyczących gminy Suchy Las. 

 

Tomasz Nawrocki

Tomasz Nawrocki od lat angażuje się w imprezy charytatywne mające na celu zbieranie środków na pomoc ludziom dotkniętym trudną sytuacją finansową. Mocno wierzy w to, że rozwój społeczności wymaga równego wsparcia dla każdej grupy mieszkańców. Dlatego też program komitetu obejmuje działania na rzecz osób starszych, dzieci i młodzieży oraz naszych czworonożnych przyjaciół. 

 

Martin Nowak

Martin Nowak jest związany z Suchym Lasem od dziecka. Wcześniej prowadził wydawnictwo organizujące wydarzenia i nagrywające audiobooki, gazetę lokalną LocalMedia Suchy Las oraz współpracował z niemiecką międzynarodową firmą, koordynując procesami między centralą a polskim oddziałem. Obecnie jest współwłaścicielem i członkiem zarządu firmy zajmującej się budownictwem kubaturowym. Martin Nowak wyróżnia się wizją odważnego i przyszłościowego rozwoju społeczności. Jest przekonany, że aby gmina mogła dobrze prosperować, potrzebne są śmiałe i innowacyjne działania. 

 

Dr Paweł Rogaliński

Dr Paweł Rogaliński jest absolwentem trzech kierunków studiów, a także kursu liderów i przywódców w edukacji na Harvard University. Stopień naukowy doktora uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jest Dyrektorem ds. Edukacji w Zespole World School w Suchym Lesie, redaktorem naczelnym portalu „Przegląd Dziennikarski” oraz prezesem zarządu ogólnopolskiej organizacji pozarządowej. Dr Paweł Rogaliński chce tworzyć gminę otwartą, przyjazną i konkurencyjną, która będzie dynamicznie rozwijać się, przyciągać inwestycje i zapewniać dobre warunki życia dla wszystkich mieszkańców. W tym celu będzie koncentrował się na trzech priorytetowych aspektach, do których zalicza: edukację, rozbudowę infrastruktury oraz jakość życia mieszkańców. 

 

Jagoda Maciejewska

Jagoda Maciejewska jest absolwentką prawa, doradcą obywatelskim oraz przedsiębiorcą. Kandydatka angażuje się lokalnie i dzieli się wiedzą prawniczą w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi tj. Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka, Diakonijna Fundacja Ethos, Stowarzyszenie Ovum etc. Jagodzie Maciejewskiej zależy na tym, by stworzyć gminę, w której prawa każdego mieszkańca są bronione i szanowane. Według niej Suchy Las powinien być miejscem, gdzie każdy czuje się bezpiecznie. 

 

Mirosław Stencel

Jego przygoda z działaniem na rzecz obywateli rozpoczęła się w Sucholeskim Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom. Dodatkowo zaczął też organizować Wigilie dla samotnych mieszkańców Biedruska. Mirosław Stencel został Przewodniczącym Zarządu w Stowarzyszeniu Biedrusko, w ramach którego współorganizował festyny oraz imprezy masowe tj. Dni Biedruska, Dni Dziecka etc. Za działalność na rzecz regionu został uhonorowany złotym i kryształowym medalem „Zasłużony Wolontariusz”, nadanym przez Starostę powiatu poznańskiego. W 2012 założył kolarski team, Jakś-Bud Biedrusko, który funkcjonuje aż po dziś dzień i jego nadrzędnym zadaniem jest propagowanie aktywności fizycznej oraz dbałości o zdrowie wśród mieszkańców, niezależnie od wieku. Kandydat chce działać na rzecz wspólnego dobra i w dalszym ciągu angażować się w inicjatywy społeczne oraz kulturalne.

 

Wybory samorządowe to nie tylko obowiązek, ale również szansa kształtowanie przyszłości lokalnej społeczności. Dlatego ważne jest, abyśmy 7 kwietnia 2024 wszyscy aktywnie uczestniczyli w tym procesie i podjęli świadome decyzje. Razem możemy sprawić, że gmina będzie doskonałym miejscem do życia dla nas wszystkich.

Sylwetki kandydatów znajdziecie także na stronie www.gminawtwoichrekach.pl i na facebook: https://www.facebook.com/KWWGminaWTwoichRekach

 

Dodatkowe informacje

 • Branża: Administracja
Redaktor

Relating to the social networks, Instagram is still fairly new and there are individuals on the market who do not know the right way to use it properly. This puts many individuals off becoming a member of, however it is not difficult at all.

If they just took the time to have a look at the App and web site, they will see that it's fairly easy to use.

If you want to join Instagram but you might be delay by not understanding easy methods to use it, then it is best to learn forward to know every part there may be to find out about buy automatic instagram likes.

What's Instagram?

Instagram is a social network that works with photos only. While you enroll, you're given a profile and you can fill in some particulars about you, however after that, it is all pictures.

You're taking an image, add it to the App on your cellphone, or to the website on your laptop and then you can provide it a name, some tags, and you'll even apply a filter.

You may select to share the image to different social networks, like Facebook and Twitter, after which when you push share, the picture is live and different folks can see it on your profile.

Associates

Like different social networks, you'll be able to add your friends so that you just see their pictures on your news feed and so they see yours on theirs. They do not should be your pal in real life, but it is higher to begin off with individuals that you simply actually know.

You can additionally add businesses as friends. For example, if you like taking footage of sneakers, then you may add all of the brands and among the famous collectors.

Then different folks with related pursuits will see you on their associates record and they are going to be extra possible so as to add you as their friend. As soon as this happens, you will be branching out and you might have mates who you've got never met in person.

Tags

You could be wondering what a tag is, since it is mentioned above. Nicely, a tag is a describing assertion or name about your image. For instance, if in case you have a picture of a lodge in Las Vegas, you may tag it with the identify of the resort and the location.

A tag always starts off with a hashtag, so it's simple to find. Then, customers will seek for key phrases and your picture will seem in the search outcomes for that tag. Once extra individuals can see your image, you'll start to get a lot more friends.

When you do not add a tag to your image, then nobody will see it. Solely the people who find themselves in your friends record shall be able to see the image. If you need your images to be saved private, then this is wonderful, but if you need extra buddies with related pursuits, then it is best to tag your images.

Restrict

Folks are inclined to go excessive with their tags. They may have an image with over 20 tags on the image. The picture will likely be listed within the search outcomes for these tags, however Instagram will start to limit the quantity of tags you use.

If you want to add extra friends and attain extra individuals, then you need to use your tags wisely. You might be discovering out which tag is the most popular after which importing a picture for that tag.

Zaloguj się, by skomentować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i bądź na bieżąco. Atrakcyjne oferty usług i produktów. Lokalne wydarzenia, eventy, newsy!
*Podając swój email wyrażasz zgodę na przetwarzanie udostępnionego adresu na cele wysyłki wiadomości informacyjnych o promocjach, ofertach oraz aktualności na www.portalu-msp.pl

Najnowsze oferty

Grafik do współpracy

Grafik do współpracy

W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy ZDALNEJ grafika z ciekawym portfolio.Jesteśmy małą agencją reklamową działającą w Wielkopolsce. Prosimy o przesyłanie...

Sylwetki

 • 1
 • 2
 • 3
Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło jest mamą dwójki dzieci, która perfekcyjnie łączy pracę z życiem prywatnym.

Olga Kozierowska

Olga Kozierowska

Od dziecka jest związana ze sceną. W dzieciństwie bardziej interesowała ją muzyka, obecnie występuje jako bizneswoman, dziennikarka oraz trener biznesu...

Magda Stawska - zawód to jej pasja

Magda Stawska - zawód to jej pasja

  Magda Stawska, czyli kobieta z misją, jaką jest osiągać i realizować swój potencjał. Praktyk i teoretyk zarządzania, doświadczona menedżerka z...